• 09124817164
 • abolfazlmehraliyan@gmail.com
 • تاکستان_ اسفرورین_ روبه روی شهرک صنعتی اسفرورین
 • 09120837726

مهر بتن

(اولین تولید کننده پایه بتنی فنس و داربست انگور)

عنوان مطلب

تجهیزات پیشرفته

مهر بتن با به روز ترین تجهیزات در حال تولید قطعات بتنی و در خدمت شما هم وطنان عزیز می باشد.

ادامه
عنوان مطلب

فنس و توری

گروه صنعتی مهر بتن خدمتی دیگر در تولید فنس و توری برای شما هموطنان عزیز فراهم نموده است.

ادامه
عنوان مطلب

اجراء صفر تا صد پایه بتنی

گروه صنعتی مهر بتن با کادری مجرب برای اجراء داربست انگور و پایه فنس در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

ادامه

دستگاه تولید دیوار پیش ساخته بتنی + خط تولید کلیپ

خط تولید پانل دیواری پیش ساخته صنعتی
جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید 
۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴
۰۹۱۲۰۸۳۷۷۲۶
مهر بتن اولین طراح  خط تولید دیوار پیش ساخته بتنی به صورت صنعتی در ایران
طراحی دستگاه و قالب تولید پایه H
جهت نگه داشتن پانل دیواری
طراحی دستگاه و قالب پانل دیواری در طرح های مختلف تا طول ۲.۵ متر 
به صورت تک فاز و سه فاز
در آمد فوق‌العاده با کمترین سرمایه 
مشاوره رایگان و خرید👇👇👇
۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴
۰۹۱۲۰۸۳۷۷۲۶
مهندس مهرعلیان
پیج اینیستا 
@mehrbeton.co 
.

جهت مشاهده کلیپ لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

آموزش قدم به قدم تولید پایه بتنی فنس و داربست انگور + کلیپ

آموزش تولید پایه  بتنی فنس و داربست انگور
کلیپ ارسالی از مشتری عزیز😍
مهر بتن اولین و معتبرترین شرکت برای تجهیز کارگاه و کارخانه های تولید قطعات بتنی در زمینه تولید پایه  بتنی فنس و داربست انگور آمادگی همکاری دارد.
استفاده از پایه های بتنی در سراسر ایران امری بدیهی است که انبوه مصارف آن برای مهار نمودن فنس، داربست انگور، داربست کیوی، داربست سیب و گلابی، مهار کردن سیم خاردار و... از این رو انحصاری بودن این طرح به دلیل بالا بودن قیمت حمل و نقل قابل قبول نمیباشد، از این رو مهر بتن با تجهیز بیش از دوهزار پانصد کارگاه کوچک و بزرگ به صورت دستی، نیمه اتومات و تمام اتومات هم به رونق کسب و کار و اشتغال جوانان و پیشرفت روز افزون با سود آوری کارگاه ها به وجود آوره است.
به لطف خدا بیش از پنج هزار نفر در کل ایران با این طرح ساده در حال کار و کسب درآمد هستند.
قابل توجه دوستان این طرح در تمام نقاط ایران قابل اجراء و تضمین فروش دارد با کمترین سرمایه اولیه میتونید کارگاه تولیدی راه اندازی و حدقل پنج نیروی کار داشته باشید.
مشاوره رایگان و سفارش:
۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴
۰۹۱۲۰۸۳۷۷۲۶
۰۹۹۰۵۵۴۳۸۳۳
۰۹۹۰۵۵۴۳۸۳۴

جهت مشاهده کلیپ به ادامه مطلب مراجعه کنید

پایه بتنی ارزان و محکم

جدید ترین تولید مهر بتن پایه  بتنی با 6 شاخه میلگرد حرارتی 5 میل و افزودنی های بتن این نمونه پایه 4 برابر مقاوم تر از پایه نولید شده با 4 شاخه میلگرد 8 میباشد ضمانت این نمونه 30 سال استحکام فوقالعاده زیاد بخار خشک بتن 450 عیار

09124817164

09120837726

جهت مشاهدا کیلیپ به ادامه مطلب مراجعه کنید

محصولات گروه صنعتی مهر بتن

پایه بتنی

مشخصات:

پایه  بتنی ۲.۵ متر

بتن ۴۵۰ عیار

داری ۴ شاخه میلگرد ۵ ( در صورت سفارش میلگرد ۸ یل بیشتر به تعداد دلخواه مشتری)

داری ۴ سوراخ

سطحی صاف

اهمیت و محصول دهی باغ انگور داربستی + کلیپ

اهمیت و محصول دهی باغ انگور داربستی+ کلیپ

جهت مشاهده کلیپ به ادامه مطلب مراجعه کنید 

 جهت مشاوره و سفارش به شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

09124817164

09120837726

09905543833

09905543834

پایه فنس بتنی بهتر است یا فلزی؟

به نام خدا

پایه فنس، یکی از صنایع مفتولی است که بخصوص برای باغ و حصارکشی اطراف زمین های شخصی یک الزام است. پایه فنس معمولا در سه نوع فلزی، بتنی و چوبی تولید و عرضه میشود که هر کدام معایب و مزایای خود را دارند. در این مقاله بطور جامع به بررسی و مقایسه این سه پایه فنس میپردازیم و مشخص می کنیم که پایه  فنس  بتنی بهتر است یا فلزی؟

در این مقایسه باید چند معیار اساسی را در نظر بگیریم:

 1. نصب کدام یک راحت تر است؟ پایه فنس بتنی یا فلزی؟
 2. از نظر زیبایی شناسی کدام پایه فنس مناسب است؟
 3. میزان مقاومت و دوام هر کدام تا چه حد است؟
 4. میزان دسترسی شما به هر کدام از این جنس پایه فنس ها چگونه است؟
 5. قیمت هر کدام و هزینه های نگهداری چگونه است؟

مقایسه سه پایه فنس معروف (چوبی، بتنی و فلزی)

پایه فنس فلزی

این مقایسه بر اساس معیار های بالا به شرح زیر میباشد:

 • راحتی نصب

به دلیل وزن معمولا بالای پایه فنس  های  بتنی، نصب آنها نیاز به صرف زمان و تلاش زیادی دارد. برای نصب تمامی پایه فنس های  بتنی شما حتما نیاز به دو یا چند نفر کمکی دارید. بنابراین، اگر سرعت نصب برای شما یک عامل مهم است، احتمالاً پایه فنس  بتنی برای شما زیاد گزینه مناسبی نیست. حال که صحبت از راحتی در نصب است، یکی از انتخاب های خوب پایه فنس چوبی میباشد. (البته رنگ شده و مطمئن)

اما در راحتی نصب، وقتی نوبت به پایه فنس فلزی میرسد، باید بدانیم که وزن پایه فنس فلزی از  بتنی حدود ۸۰ درصد کمتر است و این قطعا به راحتی در نصب منجر میشود.

برنده: پایه فنس فلزی

 • زیبایی شناسی

زیبایی یک حصار و فنس کشی قطعا به پایه فنس آن هم وابسته است و انتخاب اینکه کدام نوع پایه فنس زیبا تر است، امری شخصی است. اما پایه فنس چوبی با شکل طبیعی که دارد، میتواند گزینه زیبایی باشد بر خلاف پایه فنس بتنی که کمی زمخت است. در مورد زیبایی پایه فنس فلزی هم میتوان گفت به دلیل اینکه میتوان آن را رنگ کرد یا روکش pvc زد، انتخاب مناسبی است.

لازم به ذکر است که پایه های بتنی جدیدی در سال 1398 در شرکت مهر بتن تولید شد که زیبایی چند برابری در این محصول به وجود آورد که خریداران مشکل زیبایی  در مناطق نصب شده را نداشته باشند.

نمونه پایه بتنی شکیل

برنده: پایه فنس فلزی و چوبی

 • دوام و ماندگاری

میزان دوام و پایداری پایه فنس فلزی اگر گالوانیزه نباشد، معمولا کم است، البته این دوام وابسته به شرایط محیطی هم هست ولی در کل اگر پایه فنس شما از آهن گالوانیزه شده باشد، مقاومت نسبتا خوبی در برابر رطوبت و زنگ زدن دارد. علاوه بر این اکثر توری هایی که با پایه فنس نگه داشته میشوند هم فلزی هستند که معروف ترین آنها توری حصاری است. پس اگر هر دو را فلزی و گالوانیزه بگیرید، دوام نسبتا خوبی دارند.

اما مقاومت  بتن! هر چند که پایه فنس بتنی دو مقایسه قبلی را باخت، اما بدون شک، مقاوم ترین و با دوام ترین پایه فنسی که میتوانید بگیرید، پایه فنس بتنی است. این پایه فنس دارای بافتی مستحکم است که در میان آن، میلگرد فلزی قرار داده شده است.

برنده: پایه فنس بتنی بلاشک!

 • سازگاری با محیط زیست

با توجه به نگرانی های جهانی در رابطه با محیط زیست، طبعا این گزینه هم ممکن است مدنظر خریداران فنس باشد. متاسفانه جریان ساخت پایه فنس بتنی یکی از آسیب زا های محیط زندگی ماست و تخمین زده میشود حدود 4 درصد CO2 منتشر شده در جهان از طریق فرایند تولید  بتن  است.

چوب، ماده ای طبیعی از دل طبیعت است اما خرید پایه فنس چوبی میتواند به رونق صنعت قطع غیر مجاز و بی رویه درختان منجر شود. به علاوه روی چوب برای اینکه تخریب نشود از مواد شیمیایی استفاده میشود که در نهایت میتواند موجب آلودگی خاک شود.

پایه فنس فلزی نسبت به بقیه در جایگاه بهتری قرار دارد و میزان آسیب رسانی پایینی به محیط زیست دارد.

برنده با اغماز: پایه فنس فلزی

 • قیمت خرید و هزینه های ثانویه

وقتی نوبت به قیمت میرسد، نمیتوان صرفا هزینه های کوتاه مدت را لحاظ کرد. در ابتدای امر ممکن است خرید پایه فنس فلزی گران یا پایه فنس چوبی ساده وسوسه کننده باشد، اما باید بدانیم این خرید ها در نهایت عاقبت خوشی ندارد و ممکن است چندین بار مجبور به تعویض حصار و پایه شوید.

از لحاظ هزینه های ثانویه خرید پایه  فنس  بتنی بهتر از فلزی است چون دوام قابل قبولی دارد و به همین راحتی ها تخریب نمیشود. به علاوه به علت سنگینی آن، احتمال سرقت و دزدیدن آن کمتر است.

برنده: پایه فنس بتنی

در نهایت: پایه فنس بتنی بهتر است یا فلزی؟

پایه بتنی فنس

انتخاب اینکه کدام پایه فنس برای شما مناسب تر است، در نهایت بسته به خواسته، نیاز و بودجه شماست. اما در مقایسه ای که انجام شد، پایه فنس  بتنی مزایا:

 • قیمت مقرون به صرفه تر با توجه به قیمت بالای فلزات
 • دوام و ماندگاری بسیار بالا
 • امکان دزده شدن بسیار پایین است.
 • وزن بسیار بالا
 • نصب بدون بتن ریزی

و معایب زیر است:

 • عدم سازگاری با محیط زیست
 • نصب آن آسان نیست.
 • سختی حمل و نقل

همچنین پایه فنس فلزی گالوانیزه دارای مزایای:

 • بسیار سبک تر از نوع بتنی
 • سازگاری با محیط زیست
 • راحتی در نصب

بوده و دارای معایب زیر است:

 • قیمت بالاتر
 • دوام بسیار کمی دارد
 • زیبایی چندانی ندارد.
 • امکان دزدی به علت قیمت بالای آن وجود دارد.
 • بتنی ریزی در محل نصب
 • هزینه های اضافی جهت تاخیر در پوسیده شدن آن

در نهایت مهر بتن پایه های  بتنی را برای استفاده در فنس کشی توصیه میکند.

معرفی بهترین سایت برای خرید اینترنتی صنایع مفتولی و بتنی

صنایع مفتولی و بتنی مهر بتن، وبسایتی مطمئن با طیف گسترده ای از خدمات است که میتوانید انواع توری فلزی، پایه فنس  بتنی و فلزی، سیم خاردار و … را مستقیما از شرکت مهر بتن واقع در ناحیه صنعتی اسفرورین تهیه نمایید. در پایه فنس  بتنی  آهنیتو، از الیاف نانو و ساختاری سبک و افزودنی های بتن استفاده شده است تا علاوه بر حفظ کیفیت و مقرون به صرفه بودن و سیقیلی شدن سطح بتن پایه در زیبایی کار، سبک تر از انواع دیگر باشد.

 برای دریافت مشاوره رایگان و خرید انواع صنایع مفتولی و بتنی مهر بتن میتوانید با شماره های 09124817164 – 09120837726 تماس حاصل نمایید.

تولید فنس وتوری

گروه صنعتی مهر بتن

توری حصاری یا فنس:

توری حصاری که با نام های فنس ، حصار یا chain wire fence  هم نامیده می شود ،  پرکاربردترین محصول در صنایع مفتولی محسوب می شود . عمده استفاده این محصول برای محصور کردن مناطق نظامی، زراعی، استخر، و... مورد استفاده قرار میگیرد. چشمه های لوزی شکل در فواصل مختلف از مشخصه های این محصول زیبا و چشم نواز است . توری حصاری به دو روش دستی و ماشینی اتوماتیک و در اتفاع های از نیم متر تا 3 متر بافته می شود . مفتول به کار رفته جهت بافت این محصول بین مفتول 2 الی 4.75 متغیر می باشد که این عدد را سفارش مشتری تعیین می کند .

مفتول به کار رفته در تولید این محصول عموماً مفتول گالوانیزه است که در دو حالت گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم در بازار موجود است . مفتولهای گالوانیزه سرد موجود در بازار عموماً مفتول های چینی هستند که از قیمت ارزان تر و کیفیت پایین تری برخوردار هستند و مقاومت پایینی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند ، به نحوی که ما اصلا آن را برای مناطق مرطوب با آب و هوای شرجی یا مناطق نزدیک به دریا توصیه نمی کنیم .

مفتول گالوانیزه گرم موجود در بازار اکثراً ایرانی بوده و دوام بالایی در برابر شرایط بد آب و هوایی دارد و در مرحله بافت توری دارای انعطاف بالایی در برابر پیچش بوده و مشکلی را به وجود نمی آورد .

طول رول های فنس حصاری عموماً 15 متر بوده که می شود بنا به درخواست مشتری مقدار آن را کم یا زیاد کرد . وزن فنس تولیدی بنا به شرایط تولیدش ( قطر مفتول و اندازه چشمه ) تغییر می کند و هر چه قطر مفتول افزایش پیدا کند یا اندازه چشمه کاهش پیدا کند ، رول ها سنگین تر می شود . بدیهی است که در صورت کاهش قطر مفتول یا افزایش چشمه فنس حصاری وزن رول تولیدی کاهش خواهد یافت که به طور مستقیم در قیمت این محصول پرکاربرد موثر خواهد بود .

فنس حصارکشی

دو سر بالا و پایین رول های فنس را می توان به سه حالت بافت :

 1. دو سر قلاب
 2. دو سر پیچ
 3. یک سر قلاب و یک سر پیچ

ولی عموماً به علّت اینکه حالت دو سر پیچ در بارگیری ، حمل و جابه جایی ها ، بهتر مقاومت خواهد کرد و باز نمی شود ، پیشنهاد ما این حالت است . امّا بنا به درخواست مشتری هر کدام از حالتهای فوق قابل اجراست .

تولید توری حصاری در دو نوع کلّی انجام می شود ، نوع اوّل با مفتول گالوانیزه گرم و نوع دوّم  با روکش PVC   است . در نوع اوّل استفاده از روکش های گالوانیزه گرم سبب افزایش دوام و طول عمر بالای محصول در برابر زنگ زدگی ، خوردگی ، فرسودگی و شرایط نامساعد آب و هوایی نظیر باد ، باران و اشعه UV  خورشید گردیده ، به طوریکه عمر محصول را به بالای 40 سال افزایش می دهد . همچنین رنگ نقره ای حاصل از گالوانیزاسیون زیبایی بسیار بالایی به بافت توری می بخشد .

در نوع دوم روکش PVC  بر روی مفتول گالوانیزه گرم نشسته و دوام محصول را دو چندان می کند . استفاده از توری حصاری با روکش PVC  عموماً در جاهایی که زیبایی و ظرافت مد نظر ما باشد ( نظیر پارکها و استادیوم های ورزشی ) مورد استفاده قرار می گیرد . ضمن اینکه وجود یک لایه پی وی سی  روی مفتول گالوانیزه خود سبب افزایش مقاومت و دوام بسیار بیشتر محصول می گردد . تنوع بالای رنگ در این محصول سبب زیبایی خیره کننده آن می باشد .

محصولات تولید شده گروه صنعتی مهر بتن در صنعت مفتول فعالیت در زمینه این نوع توری یا فنس در شهریور 1400 آغاز شد.

تولید این محصول با بهترین متریال و مفتول درجه یک و تولید شده با دستگاه اتومات است.

گروه صنعتی مهر بتن با توانایی تولید در هر شیفت کاری 7000 هزار متر یکی از بزرگترین تولید کننده در کل ایران میباشد و تمامی دستگاه های این شرکت به صورتی طراخی شده اند تا توانایی تولید در 3 شیف کاری را داشته باشند

تولید 24 ساعت تا 21000 متر

عمده تولید فنس از نوع گالوانیزه گرم با قطر مفتول 2.20 و چشمه 6.5 میباشد که تقاضای زیادی دارند.

بنا به سفارش مشتری گروه صنعتی مهر بتن در زمینه تولید فنس محصولات خود را در ابعاد مختلف تولید و عرضه میکند که در موارد زیر به ابعاد آن خواهیم پرداخت.

فنس ارتفاع 3 متر، چشمه7.5و 6.5و 5.5، قطر مفتول از 1.5 الی 4 میلیمتر

فنس ارتفاع 2.8 متر، چشمه7.5و 6.5و 5.5، قطر مفتول از 1.5 الی 4 میلیمتر

فنس ارتفاع 2.5 متر، چشمه7.5و 6.5و 5.5، قطر مفتول از 1.5 الی 4 میلیمتر

فنس ارتفاع 2.2 متر، چشمه7.5و 6.5و 5.5، قطر مفتول از 1.5 الی 3 میلیمتر

فنس ارتفاع 2 متر، چشمه7.5و 6.5و 5.5و 4.5 قطر مفتول از 1.5 الی 3 میلیمتر

فنس ارتفاع 1.5 متر، چشمه7.5و 6.5و 5.5و 4.5و3.5 قطر مفتول از 1.5 الی 3 میلیمتر

بنا به سفارش مشتری میباشد.

فنس حصاری

جهت مشاوره و سفارش به شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

09124817164

09120837726

09905543833

09905543834

09109593646

کلبه پیش ساخته+کانکس ویلا بتنی

مزایای کانکس و سازه های پیش ساخته سبك در ساختمان به شرح زیر می باشد:
ساخت کانکس یا خانه های پیش ساخته به علت کاهش وزن ساختمان مقاومت آن در برابر زلزله در مناطق زلزله خیز مانند ایران، یكی از پارامترهای مهم در استفاده از کانکس و خانه های پیش ساخته می باشد چرا كه فشار نیروهای زلزله با وزن ساختمان نسبت مستقیم دارد. بنابراین تكنولوژی ساخت کانکس و یا خانه های پیش ساخته انتخاب شده باید دارای جهت گیری كاهش وزن باشد. بر خلاف شیوه سازه های پیش ساخته سبك و کانکس های سفارشی در سایر سیستم های پیش ساخته دیگر و کانکس های ویلایی و مسکونی، اتصالاتشان اكثراً به صورت مفصلی و لولایی است و دارای وزن نسبتا سنگینی می باشند. تنها در روش ساخت خانه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی است كه با ۸ سانتیمتر بتن می توان نیروهای ساختمان را تا ۴ طبقه تحمل كرد. وزن نهایی ساختمان با روش ساخت خانه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی، نسبت به روش های پیش ساخته دیگر و کانکس های ویلایی و مسکونی و همچنین ساختمان های بتنی، ۲۵ درصد كاهش می یابد، یعنی در هنگام زلزله ۲۵ درصد نیروی كمتر به خانه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی وارد می شود. امروزه سبك سازی خانه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی یكی از شعارهای اصلی در صنعت مسكن و گروه صنعتی میاک می باشد.
کانکس های سفارشی و خانه های پیش ساخته سبک انعطاف پذیری در تولید و امكان حفظ جلوه های معماری اسلامی و ایرانی مسأله مهم دیگر در صنعت ساختمان و خانه های پیش ساخته سبک ، کانکس های سفارشی حفظ ملاك های فرهنگی و جلوه های معماری اسلامی و ایرانی در طراحی و نماسازی ساختمان هاست. انحناهای موجود در گنبدهای مساجد، نقش و نگارهای ایرانی و اسلیمی و سایر موارد از نشانه های معماری اسلامی و ایرانی است كه در روش سازه های پیش ساخته سبك و کانکس های سفارشی می توان آنها را حفظ كرد. چرا كه می توان پانل های سبك مورد استفاده را به هر طرح دلخواه درآورد و پس از نصب آنها در محل خود، بتن پاشی روی آنها انجام داد.
ایمنی در خانه های پیش ساخته سبک ، کانکس های سفارشی: بحث ایمنی، از مهمترین مسائل صنعت ساختمان و خانه های پیش ساخته سبک ، کانکس های سفارشی است چرا كه با سلامتی انسان ها سر و كار دارد. در ساختمانهای سنتی چون ستونها و اسكلت فلزی، قسمت اعظم بار ساختمان را تحمل می كنند. با كنار رفتن یك تیر یا ستون، كل ساختمان به طور ناگهانی فرو می ریزد. در روش خانه های پیش ساخته سبک ، کانکس های سفارشی چون به جای استفاده از اسكلت فلزی، از شبكه های میلگردی كه در تمام سطوح دیوارها توزیع شده اند استفاده می شود، فروریزی ناگهانی پیش نمی آید. چرا كه اتصالات و مواضع تحمل بار به صورت یكپارچه در تمام خانه های پیش ساخته سبک ، کانکس های سفارشی وجود دارند.
صرفه جویی های ملی و سایر مزایای ناشی از كاربرد روش خانه های پیش ساخته سبک ، کانکس های سفارشی اگر به صرفه جویی هایی كه كوچك به نظر می رسند، در مقیاس ملی نگاه كنیم، به ارقام بالایی تبدیل می شوند كه می تواند نقشی حیاتی در رشد و شكوفایی كشور ایفا كند.

ویژگی ساخت خانه پیش ساخته و کانکس های سفارشی
سازه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی در كاهش متوسط میزان كاربرد میلگرد فولاد از ۳۸ كیلوگرم در ساختمان هایLarge Panel و ساختمان سنتی به ۳۴ كیلوگرم در روش ساخت سازه های پیش ساخته سبك و کانکس های سفارشی
كاهش استفاده از سیمان در هزینه های تمام شده سازه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی
ده درصد كاهش در هزینه تمام شده سازه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی
كاهش وزن ساختمان در سازه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی
كاهش زمان برگشت سرمایه از حدود ۲ سال در شیوه سنتی به ۵ الی ۶ ماه در روش ساخت سازه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی
كاهش ضایعات مواد اولیه و استفاده بهتر از منابع ملی در ساخت سازه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی
صرفه جویی در مصرف انرژی در ساخت سازه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی (به دلیل عایق بودن دیوارها، ناشی از كاربرد پل استایرن در پانل ها)
افزایش عمر ساختمان و افزایش استحكام آن در ساخت سازه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی
ایمنی بیشتر ساختمان در برابر زلزله در ساخت سازه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی
كاهش میزان آلودگی های صوتی محیط در ساخت سازه های پیش ساخته سبک و کانکس های سفارشی.

یکی از مهم تیرن فواید این کلبه ای بتنی این است که مجوز ساخت لازم ندارد و به راحتی میتوان در مناطق زراعی قرار داد.

مهر بتن:

تولید کلبه یا کانکس بتنی در ابعاد مختلف

ارسال به تمام نقاط ایران

09124817164

09120837726

کلبه بتنی

ویلا پیش ساخته

عوامل مقاوم سازی بتن= نمونه های ارسالی سال ۱۳۹۹

مهر بتن اولین تولید کننده پایه های بتنی فنس و داربست انگور در ایران 

پایه  بتنی داربست باغات:

تولید تیرک های بتنی در ابعاد مختلف از یک الی چهار متر با قطر متغیر جهت داربستی کردن باغات انگور، سیب، گلابی، کیوی و...

 ستون های بتنی نگهدارنده:

مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین پایه از نظر قیمت، عمر، استقامت در پایه های نگهدارنده فنس، گابیون، توری، سیم خاردار و... بشمار میایید که در ابعاد ۲ الی ۳ متر جهت محصور کردن باغات، املاک صنعتی و اقتصادی، پادگان های نظامی، مزارع پرورش شتر مرغ و دام، استخر ابزیان و کشاورزی و... استفاده میشود.

قطر این پایه ها در دو نوع 7×7 و 10×10 میباشد و عمر استقامت و قیمت بسیار پایین تری در مقایسه با نمونه های مشابه از جمله فلز، چوب، و کامپوزیت دارند.

چرا پایه بتنی؟

عمر زیاد 

استقامت چند برابر در تنش های وارده

غیر قابل سرقت

جای گذاری بدون بتن ریزی

مقاوم در برابر گرما  یخ زدگی خو خوردگی

۶۰٪ ارزان تر از فلز

و...

لازم به ذکر است هر پایه که با بتن در هر کار گاهی که تولید شده باشد قابل استفاده نیست و باید از نحوه تولید و مصالح مصرفی آن در جریان باشید.

موارد اصلی بر استقامت و عمر مناسب پایه ها:

بتن:

یکی از مهم ترین موارد پایه مناسب بتن آن میباشد. پایه های تولید شده باید از عیار ۴۰۰ به بالا باشند و حدقل تیپ مصرف سیمان در این پایه ها تیپ ۲ میباشد. بهترین راه مخلوط صحیح بتن استفاده از میکسر های صنعتی میباشد.

بتن چیست ؟

بتن ترکیبی است از ماسه، شن و سیمان که پس از مخلوط شدن با آب در طول چند ساعت شروع به سفت شدن می کند. با تغییر نسبت سنگدانه های ریز (ماسه)، درشت (شن)، سیمان و آب، مقاومت و کارایی بتن تغییر می کند. مقدار آبی که برای مخلوط کردن یک حجم معین بتن به کار می رود با نسبت آب به سیمان w/c تعیین می شود که بر این پایه هر چند نسبت کوچکتر باشد، بتن مقاومت بیشتری خواهد داشت (با فرض اینکه بتن به خوبی متراکم شده باشد.)
تقسیم بندی بتن براساس مقاومت مشخصه آن پس از گذشت ۲۸ روز از به عمل آوری بتن (کیورینگ بتن) صورت می گیرد، به عنوان نمونه، بتن مخلوط کلاس C7.5 بتن نسبتاً ضعیفی است که به عنوان بتن پر کننده یا بتن روی بستر  خاکی به کار می رود و بتن کلاس C40  مخلوط نسبتاً قوی  است که برای کارهای بتن درجا و بتن باربر مناسب می باشد.

 عیار بتن  چیست:

منظور از عیار بتن مقدار سیمان مصرفی بر حسب کیلوگرم در واحد حجم بتن می باشد که واحد حجم بتن در ایران متر مکعب می باشد. عیار بتن با مقاومت نهایی آن رابطه ی مستقیم دارد. ولی با توجه به فرایند ساخت بتن و واکنش هیدراتاسیون در آن با افزایش بی نهایت سیمان به مقاومت بتن در بی نهایت دست نخواهیم یافت.با توجه به روابط تجربی می توان مقدار سیمان مصرفی برای رسیدن به مقاومت مشخص را تعیین کرد علاوه بر این رایج است که بتن را بر حسب عیار سیمان مصرفی نامگذاری می کنند.
نحوه تولید پایه:

پایه  بتنی در روش های مختلفی تولید می‌شوند که در کارگاه های تولید به روش های دستی و دستگاهی تولید می‌شوند، باید توجه داشته باشیم اصول تولید پایه برای افزایش عمر و مقاومت آن چگونه است.

پایه بتنی


ادامه مطلب مراجعه کنید....

نمونه های ارسالی به تمام نقاط ایران

مهر بتن اولین تولید کننده پایه های

بتنی فنس و داربست انگور در ایران 

پایه بتنی

داربست انگور

تیرچه داربستی

پایه بتنی فنس و داربست انگور

ارسال پایه  بتنی به تمام نقاط ایران با تعرفه مناسب 

۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴ 

۰۹۱۲۰۸۳۷۷۲۶

ابوالفضل مهرعلیان 

دستگاه تولید پایه بتنی فنس و تیرچه داربست انگور

مهر بتن

اولین تولید کننده دستگاه های تولید پایه های  بتنی فنس و داربست انگور با قابلیت تولید روزانه ۲۵۰ الی ۱۵۰۰ عدد در هر شیفت کاری

دستگاه تولید پایه بتنی فنس و داربست انگور

مهر بتن فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات بتنی در سال ۱۳۸۳ در صنعت بتن  با تولید بلوک، کول، لوله سیمانی، تیرچه های  داربستی انگور و... به صورت دستی آغاز نمود و رفته رفته موفق به تولید اولین دستگاه تولید پایه  بتنی دستی در ایران شد.

با گذشت زمان و تلاش تیم،  مهر بتن توانست موفق به طراحی و ساخت دستگاه اتومات تولید پایه  بتنی  فنس و داربست انگور  شود که به یاری خدا و اعتماد هموطنان عزیز شروع به فعالیت در طراحی و فروش دستگاه های تولید پایه  بتنی و ارسال به سراسر ایران شد.

جهت توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نحوه داربستی کردن باغ انگور - مهر بتن

بسم الله الرحمن الرحیم

نحوه داربستی کردن باغات انگور

انگور یکی از با ارزش ترین محصول در ایران به شمار می آید.

برای افزایش  باردهی و کم شدن ضایعات در این محصول چه اقداماتی باید انجام داد.

مهر بتن شما را در این مطلب راهنمایی میکنید.

پایه بتنی داربست انگور

نمونه داربست بتنی و باردهی فوق العاده

میزان باردهی در روش داربستی انگور تا 8 برابر بیشتر از باغات انگور سنتی میباشد

مزیت انگور داربستی:

کاهش هزینه شخم یا بیل زنی تا 80 درصد

کاهش آبیاریی تا 30 درصد

افزایش باردهی نسبت به باغات سنتی تا 8 برابر

کاهش آفات و خراب شدن انگور در بارش باران تا 100 درصد

راندمان کار برای برداشت 50 درصد سریع تر از روش سنتی

افزایش حجم مو در هکتار تا 2200 عدد در روش سنتی 1500 عدد مو کاشت میشود

امکان اجرای چتر زد تگرگ بر روی درختان مو

و....

نمونه داربستی انگور

تیرچه داربستی

به ادامه مطلب مراجعه کنید

داربست بتنی انگور (تیرچه داربستی انگور)

داربست انگور

آیا تا به امروز درباره احداث باغات انگور داربستی چیزی شنیده اید؟ احداث این نوع باغات به وسیله تیرچه داربست انگور صورت میگیرد. اگر مایلید تا با داربستی کردن باغ انگور بیشتر آشنا شوید در این مطلب با متخصصان تولیدی مهر بتن همراه باشید.

احداث باغات انگور داربستی

روشهای زیادی برای هدایت و تربیت انگور در جهان به اجرا درآمده است. هر کدام از این روش ها بسته به نوع کارایی و میزان تجهیزات با یکدیگر متفاوت خواهد بود. روش تولید انگور به صورت انبوه در ایران با سایر نقاط جهان متفاوت است. در بیشتر باغات ایران به صورت سنتی پشته ای، خوابیده جوی و یا پاچراغی انگور تولید می شود که باعث ضرر هنگفتی برای باغدار می شود.

تیرچه داربستی
داربستی کردن باغ انگور

حصار یا فنس کشی

حصارکشی یکی از معمول ترین و قدیمی ترین راه های تقسیم اراضی از گذشته تا به امروز به شمار می رود که با مصالح مختفی چون تیرچه بتنی، آجر و سنگ ساخته می شد. مهر بتن در این مطلب سعی دارد تا شما را با مزایا و معایب حصارکشی با انواع مصالح آگاه سازد در این مطلب با ما همراه باشید.

حصارکشی در ایام گذشته

در گذشته ای نه چندان دور حصار کشی ها بدون قوانین و مقررات خاصی انجام می شد. این در صورتی است که امروزه برای این کار باید تمامی ضوابط و مقررات طبق اصول تعیین شده انجام گردد. تقسیم اراضی، زمین و ساختمان ها باعث می شود تا صاحبان هر زمین محدوده زمانی خود را بدانند و به بهترین شکل از آن استفاده کنند. از روی دیگر با این کار فرد دیگری حق تجاوز به زمین و ساختمان افراد دیگر را پیدا نمی کند و از ورود افراد متفرقه به حریم شخصی جلوگیری می شود.

قوانین حصارکشی

همانطور که در ابتدای مطلب به ان اشاره شد، امروزه حصارکشی دارای قوانین و مقررات خاصی است که در ادامه مطلب آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر مایلید با این قوانین آشنا شوید و بدون دردسر به دیوارکشی های خود بپردازید، در این مطلب با ما همراه باشید.

حصارکشی

تیرک بتنی

پایه بتنی

پایه های بتنی عناصر بتونی پیش تنیده هستند که دارای مقطع ثابت هستند. آنها با استفاده از سیمهای پیش تنیده با مقاومت کششی بالا با یک سیم که در داخل عنصر تعبیه شده اند ، تولید می شوند.

تولید این عناصر با استفاده از دستگاههای پیشرفته و مواد با کیفیت تولید می شود.

پست های مربع یا مستطیل کاربردهای زیادی دارند.

مزایا را بخوانید +

پایه های بتنی به طور گسترده ای در کشاورزی برای باغ های انگور ، تولید میوه ، محفظه حیوانات و پشتیبانی سیستم های آبیاری استفاده می شود.

 

امکان استفاده از آنها در بسیاری از مناطق ساخت و ساز مانند بخشهای مسکونی و کشاورزی

محصور کردن باغات و مزارع، پرورش شتر مرغ، داربستی کردن باغات انگور، سیب، گلابی، کیوی و...

09124817164

09120837726

ابوالفضل مهرعلیان

تیرچه داربستی انگور

آیا تا به امروز نام تیرچه بتنی داربستی را شنیده اید؟ میدانید این محصول در چه جاهایی میتواند برای شما کارایی بسیار بالایی داشته باشد؟ اگر مایلید تا با این محصول بی نظیر آشنا شوید در این مطلب با سایت مهربتن همراه باشید.

یکی از مهمترین کاربردهای تیرچه بتنی داربست در زمینه پرورش انگور است. انگور در کشورهای پیشرفته به صورت مکانیزه تهیه می شود، از این رو مهندسان ایرانی دست به دست هم دادن تا بتوانند این صنعت غنی در کشور را با تکنولوژی های روز دنیا پیوند دهند. کشورهای عمده تولید کننده انگور مانند آمریکا، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و ترکیه با تیرچه بتنی داربستی تولید می شود. این در حالی است که در داخل ایران هنوز از سیستم های سنتی برای بهره برداری انگور استفاده می شود. این محصول بی نظیر فواید بسیار زیادی دارد که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.

داربستی کردن باغ انگور
مزایای داربستی کردن باغ

به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

خط تولید پایه بتنی فنس و داربست انگور

 • 19:40
 • 86 بازدید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

09124817164

09120837726

ابوالفضل مهرعلیان

اصلی ترین هدف مهر بتن

*ایجاد اشتغال و کارآفرینی

*ایجاد کار گاه تولیدی و مشغول به کار حدقل 10 نیروی کار با حدقل سرمایه

*بازگشت سرمایه اولیه تنها در 2 ماه تضمینی

*معرفی مشتری برای دوستانی که از مهر بتن خط تولید دریافت کرده اند

*معرفی و راه اندازی کسب و کار با کمترین سرمایه و سود بالا

ارسال به تمام نقاظ ایران

طراحی و مونتاژ خط تولید پایه های بتنی فنس

و داربست انگور با قابلیت تولید روزانه ۲۵۰ الی ۱۰۰۰

عدد پایه در هر شیفت کاری

مهر بتن اولین طراح و تولید کننده دستگاه های تولید

پایه های بتنی فنس و داربست انگور در ایران 

لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید

مهر بتن

مهر بتن

اولین تولید کننده پایه های بتنی فنس و خط تولید پایه بتنی

تولید کننده پیش ساخته های بتنی

764_481_0912

7726_083_0912

ابوالفضل مهرعلیان

دستگاه تولید پایه بتنی فنس و داربست انگور

مهر بتن
اولین طراح و تولید کننده دستگاه های تولید پایه های بتنی فنس و داربست انگور در 3 نوع دستی، نیم اتومات و اتومات به صورت تک فاز و سه فاز
تولید200 الی 1000 پایه در هر شیفت کاری
فروش بدون واسطه

09124817164

09120837726

نحوه تولید پایه بتنی با دستگاه نیم اتومات

مهر بتن اولین طراح و تولید کننده دستگاه های تولید پایه های بتنی فنس و داربست انگور در ایران طراحی و ساخت دستگاه به ۳ مدل دستی، نیم اتومات و اتومات به صورت تک فاز و سه فاز قابلیت تولید ۲۰۰ الی ۱۰۰۰ عدد پایه در روز ارسال به تمام نقاط ایران

۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴

۰۹۱۲۰۸۳۷۷۲۶

کلیپ ادامه مطلب 

کلیپ بیل زنی از باغ داربست آقای علی نیکنامی در رباط کریم

مهر بتن

اولین تولید کننده پایه های بتنی فنس و داربست انگور و طراح و مونتاژ دستگاه های تولید پایه های بتنی در ایران از سال ۱۳۸۳

تولید انواع پایه های بتنی فنس و داربست انگور با دستگاه اتومات پرسی و ویبره کیفیت بی رقابت 

قیمت فوق‌العاده مناسب و رقابتی در کل ایران 

ارسال به تمام نقاط ایران 

۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴

۰۹۱۲۰۸۳۷۷۲۶ 

ابوالفضل مهرعلیان 

 

پایه بتنی فنس و داربست انگور - مهر بتن

 • 20:50
 • 101 بازدید

مهر بتن

اولین تولید کننده پایه های بتنی فنس و داربست انگور و طراح و مونتاژ دستگاه های تولید پایه های بتنی در ایران از سال ۱۳۸۳

تولید انواع پایه های بتنی فنس و داربست انگور با دستگاه اتومات پرسی و ویبره کیفیت بی رقابت 

قیمت فوق‌العاده مناسب و رقابتی در کل ایران 

ارسال به تمام نقاط ایران 

۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴

۰۹۱۲۰۸۳۷۷۲۶ 

ابوالفضل مهرعلیان 

نمونه های داربست بتنی👇👇👇

اجرائ پایه فنس

داربست بتنی

مهر بتن پایه بتنی فنس

مهر بتن

اولین تولید کننده پایه های بتنی فنس و داربست انگور و طراح و مونتاژ دستگاه های تولید پایه های بتنی در ایران از سال ۱۳۸۳

تولید انواع پایه های بتنی فنس و داربست انگور با دستگاه اتومات پرسی و ویبره کیفیت بی رقابت 

قیمت فوق‌العاده مناسب و رقابتی در کل ایران 

ارسال به تمام نقاط ایران 

۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴

۰۹۱۲۰۸۳۷۷۲۶ 

ابوالفضل مهرعلیان 

نمونه های داربست بتنی👇👇👇

تولید پایه بتنی فنس و داربست انگور

مهر بتن
تولید پایه  بتنی فنس و داربست انگور، کیوی، گلابی، سیب و...
2.5 متری
بتن 450 عیار با شرط 
میلگرد 4 شاخه خاموت بندی(در صورت سفارش 3 و 2 شاخه بنا به درخواست مشتری قیمت تغییر میکند)
ابعاد 10×10×250
5سال ضمانت
تولید با دستگاه و ویبره
کارگاه تولیدی مهر بتن از سال 83 تا امسال با 5 شعبه فعال در خدمت شما هموطنان عزیز
۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴

۰۹۱۲۰۸۳۷۷۲۶ 
ابوالفضل مهرعلیان

کلیپ دستگاه تولید پایه بتنی فنس و داربست انگور

 • 15:57
 • 94 بازدید

تولید دستگاه های پایه  بتنی انگور  فنس در 3 نوع دستی نیم اتومات و تمام اتومات

تک فاز و سه فاز

تولید روزانه 200 الی 1000 عدد

قیمت مناسب کسب و کار پردرامد با سرمایه کم

معرفی مشتری در هر استان

ارسال به تمام نقاط ایران

09124817164

09120837726

09905543834

مهرعلیان

کلیپ ادامه مطلب

آموزش نصب داربست انگور

 • 14:55
 • 60 بازدید

آموزش نصب داربست انگور

داربست کردن باغ انگور یک ایده بسیار خوب برای برداشت محصول بیشتر می باشد. برای داشتن یک محصول سالم و پربار ، شما باید طریقه داربست کردن باغ را بلد باشید. استفاده از داربست هنگام رشد انگور بسیار مهم است. داربست علاوه بر اینکه وزن درخت رابه راحتی تحمل می کنند باعث می شود تا شاخ ها به صورت هماهنگ پخش و رشد کنند همچنین باعث می شود نور خورشید به طور کامل به بوته های درخت برسد و به رشد سریع درخت انگور کمک کنند.

آیا برای پرورش انگور استفاده از داربست مهم است؟


باغ ها به روش سنتی نیز می توانند رشد و بار بدهند حتما نیازی به داربست کردن باغ نیست. درختان انگور بدون کمک ما در طبیعت به خوبی رشد می کند. توصیه کارشناسان ما استفاده از تیرجه های داربستی برای  درختان انگور می باشد این روش باعث می شود که انگور از بسیاری از بیماری های قارچی در امان باشد و انگوری سالم و درجه 1 به عمل بیاید.


عمر درخت انگور چقدر می باشد؟


درختان انگور در صورتیکه به صورت داربستی ایجاد شوند می توانند تا 100 سال عمر داشته باشند در صورتیکه در باغ های سنتی عمر ان نسبت به داربستی کم تر می باشد. برای دستیابی به یک محصول سالم و یک درخت پربار ، بستن یک داربست محکم و مناسب ضروری است.

چگونه می توان درخت انگور را روی داربست پرورش داد؟


بوته های انگور شاخه های بسیار ریزی به نام پیچک دارد که قابلیت چسبندگی بسیار بالایی دارد و به هر چیزی می چسبد. درخت انگور خودش درختی بالا رونده است اگر باغ خود را داربستی کنید شاخه های برروی داربست ها رشد می کنند که حالت یکنواختی خاصی به باغ شما خواهد بخشید.


ارتفاع داربست چقدر باید باشد؟


خوب این بستگی دارد. اگر قصد دارید پاسیو یا پاسیوی خود را با آن بپوشانید ، به تمام کارهایی که در زیر داربست انجام می دهید فکر کنید. می خواهید زیر ملافه ناهار بخورید؟ یا در سایه آن بایستید؟
به عنوان مثال در حیاط می توان داربستی به ارتفاع 1 متر و ارتفاع 80 سانتی متر ساخت که ارتفاع مناسبی برای هرس و چیدن انگور بدون نردبان است. هنگامی که تصمیم گرفتید انگور خود را پرورش دهید ، بهترین درخت انگور را در منطقه خود پیدا کنید.


همزمان با کاشت تاک ، داربست مناسب برای فضای خانه خود نصب کنید. اختلاف اندازه بین درخت و داربست عجیب به نظر می رسد ، اما به خاطر داشته باشید که در پنج سال آینده شاخه ها آنقدر بزرگ می شوند که حصار کاملاً پوشانده می شود. در ابتدا، از آنجا که درخت کوچک و کوچک است باید خودتان به داربست متصل شوید اما با بالغ شدن و رشد درخت  شاخه ها خود به داربست می چسبند.

نحوه بستن داربست


1. برای تعمیر تیرها (برای بستن داربست) سوراخ هایی به عمق نیم متر ایجاد کنید. اگر تعداد تیرها زیاد باشد ، باید بین هر یک از آنها شش متر فاصله باشد. اما اگر فضای کافی ندارید ، می توانید مسافت را کاهش دهید.
۲. در ابتدا و انتهای هر ردیف، یک سوراخ اضافی برای قرار دادن تیر پشتیبانی ایجاد کنید تا بتوانید سیم های داربست را به آن وصل کنید. این سوراخ ها را به عمق نیم متر و 45 درجه داخل داربست سوراخ کنید.
3. پایین سوراخ را 15 سانتی متر با شن پر کنید تا آب به انتهای تیرها نفوذ نکند.
4- تیرها را در امتداد داربست بسازید. تیرهای اصلی باید 5/2 متر ارتفاع داشته و از زمین 2 متر فاصله داشته باشند و تیرهای گوشه ای در دو انتهای داربست باید 70/2 سانتی متر باشد که 20/2 سانتی متر از زمین باشد. خاک اطراف تیرها را با پاها فشار دهید تا کاملاً گره بخورند.
5. مهارهای زمینی را در دو انتهای داربست نصب کنید. ستون کف یک میله فلزی است که در یک طرف آن تیغه هایی به شکل مارپیچ و از طرف دیگر یک حلقه وجود دارد. مهار را از کنار تیغه با زاویه 45 درجه نسبت به خارج داربست نصب کنید.
6. یک یا دو ردیف سیم درجه چهارم (مواد گالوانیزه) را به داربست وصل کنید. اگر از یک ردیف سیم استفاده می کنید ، باید آن را 10 سانتیمتر بالاتر از شافت ببندید و اگر دو ردیف سیم دارید ، ردیف پایین باید 75 سانتی متر از زمین باشد و ردیف دوم باید 10 سانتی متر بالای تیر قرار گیرد.
7. سیم ها را به انتهای داربست بکشید و به زمین وصل کنید.


نکاتی برای پرورش انگور در داربست


هنگام اتصال ساقه به داربست ، توجه داشته باشید که گره باید از انتهای ساقه حدود 30 سانتی متر فاصله داشته باشد. انتهای ساقه را هرگز نبندید زیرا رشد آن متوقف می شود.
وقتی شاخه به بالای داربست رشد کرد ، آن را به چپ یا راست ببندید تا به صورت افقی پخش شود. مهم نیست که کدام موقعیت را انتخاب کنید. شاخه بعدی را در جهت مخالف ببندید تا شاخه ها در نهایت به شکل T درآیند.
هر زمستان شاخه های زیادی را که تابستان گذشته رشد کرده اند ، باید هرس کنید. شاخه هایی که به صورت افقی رشد کرده اند ، حدود 90 اینچ را هرس کنید. از این نترس انگور یک گیاه بسیار قوی است. اگر گیاه را به درستی هرس نکنید، ممکن است سال آینده محصول نداشته باشید.
به خاطر داشته باشید که انگور به نور کامل آفتاب نیاز دارد ، بنابراین آنها را روی داربست بکشید تا داربست جلوی آنها را نگیرد.

09124817164

09120837726

نصب تیرچه داربست انگور و فنس

 • 14:50
 • 73 بازدید

نصب تیرچه داربست انگور

09124817164

09120837726

مهرعلیان

هزینه داربست کردن باغ انگور

هزینه داربست کردن باغ انگور

داربست کردن انگور مزایای بسیاری زیادی برای رشد و سلامت درختان و میوه ها دارد. استفاده از سیستم های آموزش و داربست سازی انگور در سراسر جهان به شکل مکانیزه در حال توسعه می باشد در صورتیکه در کشور ایران هنوز داربستی کردن باغ انگور رواج نیافته است اگر سلامتی باغ و تولید بیشتر برای شما مهم است و در حال تحقیق برای داربستی کردن باغ های خود هستید به شما پیشنهاد می شود این مطلب را از دست ندهید.
سیستم کشت انگور در کشورهای تولید کننده انگور مانند ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، ایالات متحده آمریکا و ترکیه عمدتا داربست است. در حالی که در بسیاری از مناطق کشور ما باغداران عزیز هنوز از روش غلط سنتی استفاده می کنند.
انگور همواره یکی از میوه های پرطرفدار در بیین جهانیان بوده است مصرف انگور مزایای بسیار زیادی دارد خوردن انگور به حفظ سلامتی انسان کمک شایانی می کنند. کشت انگور را انسان از سالیان بسیار دور آموخته و انگور را کاشته است. همانطور که می دانید انگور به چهار دسته سبز، قرمز، سیاه و زرد تقسیم می شود.

نیازمندی های مهم برای داربست کردن باغ انگور

پایه بتنی: با توجه به اینکه تمام فشارهای مختلف ناشی از شرایط آب و هوایی و وزن بار انگور و رشد درخت روی پایه های بتنی است بنابراین باید در انتخاب پایه برای داربست کردن خیلی وسواس به خرج بدهید.
پایه را می توان از بین مواد مختلف از جمله پایه های چوبی، سیمانی و فلزی انتخاب کرد. پایه های چوبی مقاومت کمتری دارند چرا که با توجه با شرایط آب و هوایی ایران و بارندگی بیشتر در ایران چوب در تماس با آب نمی توانند استقامت کنند و در نتیجه هزینه ای که برای پایه های چوبی کرده اید به راحتی از بین خواهد رفت پس پیسنهاد ما به شما پایه چوبی نمی باشد
.

پایه های بتنی برای داربست انگور

پایه های بتنی در طول و ابعادهای مختلف می توانند ساخته شود. که طول این پایه ها می تونند از 2.5 متر تا 2.8 متر در ابعاد 10*10 و 15*15 سانتی متر ساخته شود. در پایه های بتنی برای مقاومت بیشتر در برابر آب و هوا و بار درخت از میلگرد به قطر 7 تا 8 میلیمتر استفاده می شود دلیل اصلی برای اینکه از میلگرد و سیمان در پایه های بتنی استفاده می کنند این است که درخت انگور در برابر تمامی مشکلات پیش رو مقاوم باشد. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد داربست کردن باغ خود را دارید از پایه های بتنی استفاده کنید که چندین سال در ایران استفاده شده و مورد تائید بوده و استفاده کنندگان از آن خیلی راضی بوده اند.

مزیت داربستی کردن باغ انگور

اگر دقت کرده باشید درخت انگور یک درخت بالارونده می باشد. در بسیاری از مناطق کشور ما ، باغبانان هنوز از سیستم های سنتی استفاده می کنند ، اما اگر اطلاعات کافی در مورد مزایای سیستم های داربست داشته باشند و به کشورهای که انگور تولید می کنند نگاه کنند قطعا نظر آنها عوض می شود و باغ های خود را داربستی خواهند کرد.

چرا باید باغ خود را داربستی بکنیم؟


داربست کردن باغ می توانند مزیت های فراوانی را برای باغداران داشته باشد که از مهم ترین آنها می توان کاهش ضایعات انگور، کم کردن هزینه های کارگر، برداشت راحت محصول نسبت به سنتی، تابیدن نور بیشتر به انگور ها، تناژ بیستر نسبت به باغ های سنتی، از بین بردن آفات و بیماری های قارچی، راحتی در استفاده از کودهای برای باغ ها، و در آخر اینکه باعث می شود مدیریت باغ را به راحتی انجام دهید که همین امر مهم باعث می شود تا هزینه های اضافی به صورت خیلی زیاد کم شود و در نتیجه باعث افزایش بهره وری باغ انگور خواهد شد. 
با توجه به شرایط موجود ایران هزینه های برای داربست کردن باغ متغیر می باشد برای کسب اطلاع از هزینه باغ انگور می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

تعداد درخت انگور در هر هکتار چقدر است


تعداد بوته های که در هر هکتارکاشت می شود می توانند متفاوت باشد. فاصله و تراکم درختان در باغ ها با توجه به شرایط محیطی می توانند کاملا متفاوت باشد.اگر درخت های انگور را با فاصله 2 یا 3 متری بکاریم چیزی حدود 1000 تا درخت انگور برای یک هکتار نیازمندیم.
نتیجه گیری!
مزیت های داربستی کردن باغ انگور را برای شما توضیح دادیم اگر قصد داربست کردن باغ خود را دارید زمان را از دست ندهید و باغ خود را زودتر داربستی کنید تا در تناژ محصول و راحتی کار تفاوت ها را احساس کنید.
 

نصب تیرچه داربست انگور

 • 14:41
 • 59 بازدید

نصب تیرچه  داربست انگور

پایه بتونی درخت انگور وکیوی

پایه بتنی " target="_blank">پایه بتنی فنس" target="_blank">پایه بتنی " target="_blank">پایه بتنی فنس و داربست انگور

پایه بتونی درخت انگوروکیوی چه ویژگیهایی دارد؟

پایه  بتونی انگور در ارتفاع 2.5 و3متر در کارگاه ما تولید میشود.

پایه  بتنی به خاطر وزن مناسب ومقاومت بالایی که دارد وزن میوه انگور و کیوی را به

خوبی تحمل میکند.

برای سفارش با ما تماس بگریید.

09124817164

09120837726

داربست انگور

آیا تا به امروز درباره احداث باغات انگور داربستی چیزی شنیده اید؟ احداث این نوع باغات به وسیله تیرچه داربست انگور صورت میگیرد. اگر مایلید تا با داربستی کردن باغ انگور بیشتر آشنا شوید در این مطلب با متخصصان تولیدی ماهور بتن همراه باشید.


احداث باغات انگور داربستی

روشهای زیادی برای هدایت و تربیت انگور در جهان به اجرا درآمده است. هر کدام از این روش ها بسته به نوع کارایی و میزان تجهیزات با یکدیگر متفاوت خواهد بود. روش تولید انگور به صورت انبوه در ایران با سایر نقاط جهان متفاوت است. در بیشتر باغات ایران به صورت سنتی پشته ای، خوابیده جوی و یا پاچراغی انگور تولید می شود که باعث ضرر هنگفتی برای باغدار می شود.

مقایسه باغ های داربستی و باغ های سنتی خوابیده

استفاده از پایه داربست انگور و یا تیرچه داربست انگور در برداشت انگور بسیار موثر خواهد بود. با نیم نگاهی به باغات انگور مکانیزه که این تجهیزات را در خود جای داده اند، به خوبی متوجه خواهید شد که تعداد بوته های انگور در باغ های مجهز بیشتر از باغ های سنتی خوابیده است. از دیگر ویژگی های بازر داربستی کردن باغ انگور می توان به صرفه جویی در میزان مصرف آب اشاره کرد.  در باغ هایی که از تیرچه داربست انگور استفاده شده مصرف آب به شکل قابل توجهی کاهش می یابد. این در صورتی است که در باغ های سنتی مصرف نادرست آب موجب هدر رفتن آن و هزینه های اضافی می گردد.
در روش های مدرن خبری از این قارچ ها و از بین رفتن محصول نیست
 در روش سنتی میوه ها با خاک تماس مستقیم داشته که همین امر موجب افت کیفیت و بازار پسندی انگور می شود. در روش سنتی وقتی بارندگی می شود، انگورها به دلیل تماس مستقیم با خاک از بین رفته یا دچار قارچ زدگی می شوند. در روش های مدرن خبری از این قارچ ها و از بین رفتن محصول نیست. داربستی کردن باغ انگور علاوه بر بالا بردن کیفیت محصول باعث اتلاف کمتر آنها می شود.
شخم، کنترل علفهای هرز، سمپاشی، هرس و حتی برداشت محصول از دیگر ویژگی هایی است که می توان با داربستی کردن انگور آنها را به همراه داشت. در نقطه مقابل روش سنتی این کارها به وسیله نیروی انسانی انجام می شود که این کار باعث هزینه های بسیار زیاد می شود.
ورود و خروج آسان
در باغاتی که از داربستی کردن باغ انگور استفاده می شود برداشت و جمع آوری محصول به خاطر ورود و خروج ماشین آلات و ادوات کشاورزی و ماشینهای حمل و نقل به آسانی انجام می شود. به طور کلی داربستی کردن باغ انگور به وسیله تیرچه داربست انگور بسیار مفید تر از روش سنتی می باشد.

پایه های داربست

مهمترین عامل در داربستی کردن باغ انگور پایه های داربست است. روش های استفاده از پایه داربستی متفاوت بوده و بسته به عوامل مختلفی چون شرایط آب و هوایی منطقه و وضعیت اقتصادی باغداران دارد.

انواع پایه داربست انگور

 • پایه های چوبی
 • پایه های بتونی
 • پایه های فلزی

با توجه به عوامل بیان شده یکی از این پایه ها برای داربستی کردن باغ انگور استفاده می شود.

پایه های چوبی

 • استفاده از چوب درختان غیر میوه ای مانند چنار و تبریزی
 • طول پایه های چوبی ۲۰/۲ تا ۳۰/۲ متر
 • قطر پایه های چوبی ۱۰ الی ۱۲ سانتی متر
 • استفاده از روغن موتور سوخته برای افزایش طول عمر
 • سوزاندن بخشی از پایه های چوبی برای دور ماندن از آفات

پایه های بتنی

 • این پایه ها به طول پایه های بتونی ۲۰/۲ متر
 • مقطع مربعی پایه های بتونی ۱۵×۱۵ سانتی متر

پایه های فلزی

 • جنس پایه های فلزی از لوله های آهنی سفید
 • قطر پایه های فلزی ۲ اینچ
 • استفاده از ضد زنگ و رنگ سفید جهت استحکام پایه های فلزی
 • طول پایه های فلزی ۲۰/۲ متر
 • فاصله پایه های فلزی از هم ۱۰ ، ۴۵ و ۹۵ سانتیمتر

سیم مفتولی گالوانیزه

یکی دیگر از مهمترین عوامل در داربستی کردن باغ انگور استفاده از سیم مفتولی گالوانیزه است. سیم مفتولی گالوانیزه جز مهمترین قسمت تربیت بوته ها در باغات داربستی است.

فواصل کاشت بوته ها

فواصل کاشت بوته ها نیز جز مهمترین قسمت های داربستی کردن باغ انگور به شمار می رود. فواصل کاشت بوته ها بسته به سیاست کشاورز متغیر خواهد بود. اما به طور استاندارد فاصله کاشت بوته ها در روی هر ردیف ۲ متر باید باشد. این فاصله مختص بوته ها نسبت به بوته جلویی و عقبی هستند. در ردیف های کناری فاصله باید به اندازه یک متر باشد.

مزایای داربستی کردن انگور

 • تسهیل در عملیات داشت و برداشت
 • کاهش هزینه کارگری
 • نفوذ نور بیشتر به داخل تاج بوته ‌ها
 • تهویه بهتر
 • کاهش آفات و بیماری ‌ها
 • سهولت ورود ادوات مکانیزه
 • کاهش ضایعات ناشی از بارندگی در زمان برداشت
 • کاهش هزینه‌های تولید
 • افزایش بهره‌ وری

هزینه داربست انگور

هزینه داربستی کردن با انگور به دو عامل اصلی به نام تیرچه داربست انگور و پایه داربست انگور بستگی دارد. هرچه این دو عامل بیشتر استفاده شود، هزینه داربستی کردن انگور نیز بیشتر خواهد بود. هزینه داربستی کردن باغ انگور به عواملی مثل شرایط آب و هوایی نیز بستگی دارد.
هزینه داربست انگور به جنس پایه ها هم بستگی دارد. پایه های چوبی به دلیل مقاومت پایین معمولا از هزینه های بسیار اندکی برخوردار هستند. بعد از پایه های چوبی این پایه های فلزی هستند که در رده دوم قرار می گیرند. پایه های فلزی به دلیل مقاومت پایین در برابر رطوبت هوا هرگز نمی توانند برای کشاورزان مثمر ثمر باشند. در کنار این پایه ها پایه های بتنی قرار دارند که هزینه های بسیار اندکی را با خود به همراه دارند، اما کاربری فراوانی دارند.

کار را به کاردان بسپارید

بسیاری از کشاورزان تصور می کنند با ساخت پایه های بتنی دست ساز می توانند داربستی کردن باغ انگور خود را به سر انجام برسانند. در حالی که هزینه مصالح خود را به دور می اندازند. کار را باید به کاردان سپرد. گروه تولیدی مهر بتن از دیرباز تا به امروز فراورده های بتنی زیادی را تولید و توزیع کرده است. شما می توانید قبل از داربستی کردن باغ انگور با مشاورین این گروه تماس بگیرید و هزینه های خود را کاهش داده و کاربری فضای خود را بالا ببرید.

فروش داربست انگور

شرکت تولیدی مهر بتن برای فروش داربست انگور خود ابتدا به  نوع نیاز و نوع مکان شما توجه می کند. این نوع انتخاب می تواند هزینه های شما را به طور چشمگیری کاهش دهد. یکی از نکاتی که گروه مهر بتن برای فروش داربست خود در نظر میگیرد، شرایط آب و هوایی شما است. داربست در شرایط آب وهوایی خشک هزینه کمتری نسبت به شرایط آب و هوایی مرطوب دارد.

سایر خدمات تولیدی مهر بتن

 • حصارکشی دور باغ و حصارکشی دور استخر
 • فنس کشی دور باغ و ویلا
 • تولید و توزیع انواع تیرچه های بتنی داربستی باغ انگور و ساختمانی
 • تولید و توزیع انواع بلوک سبک و سنگین در ابعادهای گوناگون
 • تولید و توزیع انواع کول میله ای چاه
 • تولید و توزیع کول انبار چاه
 • تولید و توزیع انواع لوله های سیمانی در ابعاد های گوناگون و سایزهای دلخواه
 • تولید و توزیع طرح های زیبای موزاییک و جدول دور باغچه
 • تولید و توزیع انواع فنس های دور استخر
 • تولید و توزیع محافظ ها و حصار کشی های دور باغ ها
 • تولید و توزیع تیرچه داربستی

چرا تولیدی مهر بتن؟

شرکت تولیدی مهر بتن پس از تجربه موفق در تولیدات بتنی و فراورده های بسیار زیاد در این زمینه سعی بر گسترش فعالیت های خود دارد که امروزه با ارائه محصولات بی نظیر سعی بر دست یافتن به شعار همیشه حق با مشتریان ماست است.
هم اکنون این مجموعه با حمایت مشتریان همیشگی شما عزیزان جان و در زیر سایه ایزد منان گروه تخصصی را جمع آوری کرده تا بدون واسطه تولید و پخش انواع محصولات بتنی در کشور را انجام دهد. با گروه متخصص مهر بتن دیگر نگران فراورده های بتنی خود و حصارکشی دور باغ و حصارکشی دور استخر، فنس کشی دور باغ و ویلا را انجام دهید. این گروه متخصص از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهد بود.

نتیجه‌گیری کلی

یکی از میوه ‌های بسیار ارزشمند در جای جای دنیا انگور است. هر چه از فواید انگور گفته شود، کم است.  انگور  دارای مواد مغذی زیاد و آنتی‌اکسیدان بوده و برای سلامتی انسان ها بسیار مفید باشد. این میوه علاوه بر مصارف میوه ای مصارف خشکبار نیز دارد.
با پرورش درست این محصول به وسیله تیرچه  داربستی انگور می توان هزینه های بالایی را به همراه داشت. در پرورش این میوه از مدرنیته و محصولات مکانیزه ماننده تیرچه بلوک استفاده نمایید. در صورت امکان می توانید با متخصصین تولیدی مهر بتن مشورت نمایید.

09120837726

09124817164

مهرعلیان

فروش دستگاه تولید پایه بتنی داربست انگور

تولید دستگاه های صنعتی برای تولید پایه های بتنی جهت داربستی کردن

 باغ انگور به صورت باد گیر و تو پر و میله ای.

نمونه تیر ساخته شده از این دستگاه:تولید حداقل 250 و حداکثر 1500 تیر  بتنی در هر شیفت کاری با 2 نیروی کارگر ساده

سفارش دستگاه تماس بگریید
09124817164
09120837726
 

دانلود مداحی حسین شریفی (ایلو تبارم هرچی...) به همراه کد همراه اول

به مناسبت ایام محرم...

 

متن مداحی اولورم سنسیز حسن شریفی:

ایلو تبارم هرچی که دارم دارو ندارم فدات حسین      معنی دنیا خوشگل زهرا جونیم اقا فدات حسین 

سنسیر اولم اینان اینان سنسیز دنیا یالان یالان ای دنیاده منه قالان اولورم سنسیز اقا اولورم سنسیز

پایه بتنی جهت فنس کشی و داربست انگور

مشخصات:
پایه بتنی " target="_blank">پایه بتنی 2.5 متری جهت داربست انگور و فنس کشی.
مصلح با میلگرد 8 میلی متری
4 سوراخ جهت سیم کشی برای نگه داشتن بوته و فنس
شکل و ظاهر زیبا مقاوم و استاندارد

جهت سفارش: 09120837726
تماس بگیرید
به ادامه مطلب مراجعه نمایید....

فروش دستگاه تولید پایه بتنی باد گیر برای داربست انگور

تولید دستگاه های صنعتی برای تولید پایه های بتنی جهت داربستی کردن

 باغ انگور به صورت باد گیر و تو پر و میله ای.

نمونه تیر ساخته شده از این دستگاه:تولید حداقل 100 و حداکثر 200 تیر بتنی در هر شیفت کاری با 4 نیروی کارگر ساده

دستگاه تولید پایه بتنی " target="_blank">پایه بتنی با قالب تکی ویبره و چرخش 180 درجه ای جهت

 زمین گذاشتن تیر های تولید شده


به هیچ عنوان عکس دستگاه در سایت یا برای شما ارسال نخواهد شد. و شما

نمیتوانید قبل از خرید یا سفارش دستگاه این دستگاه را مشاهده نمایید. و آموزش

تولید پایه بتنی " target="_blank">پایه بتنی این دستگاه بعد از خرید به شما داده میشود.

(برای سفارش تماس حاصل نمایید. آماده نداریم فقط باید سفارش بدین)

قیمت توافقی: (12میلیون تومان)

09120837726 جهت سفارش ابوالفضل مهرعلیان


تصاویری از تولید و اجرای داربست های بتنی تو خالی مهرعلیانتولید و اجرای داربست بتنی تو خالی در اسفرورین.
تیرچه های مربع ای تو خالی.

جهت سفارش با شماره
09124817164
09120837726
تماس حاصل نمایید


تصاویری از تولید و اجرای داربست های بتنی توپور مهرعلیان

 

تولید و اجرای داربست بتنی تو پور در اسفرورین.

تیرچه های مربع ای تو پور.


جهت سفارش با شماره
09124817164
09120837726
تماس حاصل نماییدنمونه های اجرا شده داربست باغ انگور اسفرورین

تصاویر باغ های داربستی شده توسط کارگاه تولیدو پخش مصالح ساختمانی و بتنی مهرعلیان

 به ادامه مطلب مراجعه نمایید:

اجرای داربست باغ انگور

اجرای داربستی کردن باغ انگور با تاییده جهاد کشاورزی

چاله کنی برای تیر های بتنی با دستگاه چاله کن 10، 15، 20 سانتی با عمق 10-60 سانتی متر.
نصب تیرهای بتنی در چاله های حفر شده و بتنی ریزی دور پایه.
سیم کشی تیر های بتنی.
...

تولید و فروش تیرچه های فلزی سقف (کرومیت)


فروش ویژه تیرچه فلزی یا کرومیت.

تیرچه های فلزی بسیار مقاوم تا 12 متر برای ساختمان با سقف تیرچه و بلوک.

هر متر 17000 تومان (فقط تولید بدون مصالح)

قیمت آهن: ــــــــــــ

فروش تیرچه داربستی فلزی بوته انگور


فروش ویژه لوله های داربستی باغ انگور و کیوی.

داربست ها با 4 سوراخ انتقال سیم داربست ارتفاع 240

سانتی متری کاملا مقاوم و استاندارد.

 جهت دریافت قیمت و دیگر اطلا عات به ادامه مطلب مراجعه نمایید...

نام سایت
به مهر بتن خوش آمدید

معرفی کوتاه

کارگاه تولید قطعات بتنی مهرعلیان تولید پایه بتنی برا فنس و داربست کردن باغ تولید وفروش دستگاه تولید پایه بتنی برا فنس و انگور برای سفارش دستگاه یا پایه با ما تماس بگرید 09124817164ــــ 09120837726.

متن کامل

نمونه کارها

چرا مهر بتن را انتخاب کنیم؟

شرکت مهر بتن یکی از معتبرترین شرکت هایی است که در زمینه تولید فرآورده های بتنی فعالیت می کند. ما در مهر بتن با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و تجهیزاتی فوق پیشرفته نیاز مشتریان خود را به بهترین شکل تامین می کنیم. مهر بتن سعی دارد با اهداف کمک به رونق اقتصادی کشور و ایجاد تحولی عظیم در فراورده های بتنی رقابت سالمی را با سایر شرکت ها ایجاد کند. مهر بتن با ایجاد بستری ایمن و قابل اعتماد برای مشتریانش در صدد است تا بهترین و مرغوب ترین محصولات بتنی در کشور را تولید و آن را بدون واسطه به مردم عزیز ایران ارائه دهد. با حذف واسطه ها توسط این شرکت دیگر نگران اضافه بها در فراورده های بتنی نباشید. اهداف ما در مهر بتن به مواردی که گفته شد ختم نمی شود. متخصصان ما در شرکت مهر بتن سعی دارند تا محصولاتی را تولید کنند که بهینه سازی و افزایش اعتبار عمر سازه ها و فضاهای مختلف را در بر داشته باشد. همچنین آسیب کمتری به محیط زیست برساند..

خط تولید و امنیت

تمامی تجهیزات مهر بتن توسط تیم مهر بتن طراحی و ثبت اختراع شده اند و تمامی تجهیزات به صورت فوق پیشرفته و کمخطر تیرن حالت ممکن در حال کار میباشد. ازاین رو مهر بتن برای خدمت بیشتر تمامی خط تولید را طراحی و تولید و به دست مشتریان عزیز که قصد راه اندازی تولیدی قطعات بتنی دارند را فراهم میکند. ادامه

استفاده از مصالح با کیفیت

مهر بتن برای تولید محصولات بتنی از با کیفیت ترین مصالح موجود در بازار (سیمان تیپ 5 و تیپ 2) برای محصولات بتنی خود استفاده میکنید و برای هر یک از محصولات 5سال ضمانت تعویض در نظر دارد. ادامه

بارگیری رایگان

مهر بتن جهت رضایت مشتریان عزیز خود تمامی محصولات بتنی را به صورت رایگان بارگیری می نماید. بارگیری محصولات سریع انجام میشود و مشتریان و رانندگان عزیز وقت خود را برای بارگیری هدر نمیدهند. . ادامه

آزمایشات و افزودنی ها

تمامی محصولات بتنی مهر بتن از جمله عیار بتن و مقاومت بتن زیر فشار، سرما، حرارت و... مورد آزمایش قرار میگیرند و محصولی مرغوب و با کیفیت به دست مشتریان عزیز میرساند. مهر بتن برای افزایش کیفیت و مقاوت بتن از افزودنی های بتن از جمله لیزین، چشسب بتن، الیاف بتن و... استفاده از فولاد در داخل بتن کیفیت و مقاومت بتن را 10 برابر افزایش داده و در بارگیری وحمل و نقل به مناطق دور هیچ گونه آسیبی به قطعات بتنی نخواهد زد. ادامه

تیم مهر بتن

ابوالفضل مهرعلیان

مدیرعامل / مسئول فروش

ناصر مهرعلیان

مدیر فروش / مسئول فروش

قدیر مهرعلیان

مسئول فنی / مدیریت

عباس مهرعلیان

مدیر مالی / تهیه مواد اولیه

جدید ترین محصولات

عنوان مطلب

پایه بتنی

تولید پایه های بتنی 1 الی 3 متری در ابعاد 10*10 با بتن 450 عیار و تصلیح شده با فولاد و افزودنی های بتن ضمانت 5 سال.

متن کامل
عنوان مطلب

سنگ مصنوعی

تولید سنگ مصنوعی و موزائیک و جدول های باغچه ساختمانی با قیمت فوق العاده مناسب و کیفیت عالی ارسال به تمام نقاط ایران.

متن کامل
عنوان مطلب

فنس و توری

تولید فنس و توری با دستگاه اتومات. زیر قیمت بازار بدون واسطه و مستقیم از کار خانه. کیفیت عالی با بهترین مفتول.

متن کامل
عنوان مطلب

طراحی دستگاه

طراحی و راه اندازی خط تولید جهت تولید پایه بتنی و سنگ مصنوعی برای تمام نقاط ایران به صورت شرایط و نقد.

متن کامل

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب از طریق شماره تماس های زیر استفاده نمایید.

 • 09124817164
 • mehrbeton-co@email.com
 • قزوزین. تاکستان. اسفرورین. روبه روی شهرک صنعتی اسفرورین
 • 09120837726