• 09124817164
 • abolfazlmehraliyan@gmail.com
 • تاکستان_ اسفرورین_ روبه روی شهرک صنعتی اسفرورین
 • 09120837726

مهر بتن _ پایه بتنی فنس و داربست انگور

پایه بتنی، داربست انگور ،دیوار پیش ساخته، پایه فنس بتنی ۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴ ۰۹۱۲۰۸۳۷۷۲۶

عنوان مطلب

تجهیزات پیشرفته

مهر بتن با به روز ترین تجهیزات در حال تولید قطعات بتنی و در خدمت شما هم وطنان عزیز می باشد.

ادامه
عنوان مطلب

فنس و توری

گروه صنعتی مهر بتن خدمتی دیگر در تولید فنس و توری برای شما هموطنان عزیز فراهم نموده است.

ادامه
عنوان مطلب

خط تولید دیوار پیش ساخته

مهر بتن به منظور ایجاد اشتغال تصمیم به طراحی و فروش دستگاه های تولید دیوار پیش ساخته دارد ...

ادامه

خط تولید دیوار پیش ساخته بتنی سبک

دیوار پیش ساخته بتنی

مزایا و معایب دیوار پیش ساخته چیست؟

یکی از معضلات و مشکلات همیشگی حوزه ساخت و ساز، تاخیر در ساخت و افزایش هزینه تمام شده پروژه های ساختمان‌ها و مراکز اردوگاهی دولتی یا خصوصی کارخانه جات و... است. خرید دیوار‌ پیش ساخته بتنی سبک یا سنگین و استفاده از انواع آن یک راه حل کارآمد و فوق سریع برای رفع این مشکلات هستند. این دیوار‌های بتنی دور از محل پروژه و در کارگاه‌های مخصوص ساخته شده و سپس به محل اجرای دیوار ها انتقال می‌یابند.

دیوار‌های پیش ساخته بتنی

مزایای دیوار‌های پیش ساخته بسیار زیاد است و به همین دلیل هم در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی از آن‌ها  استفاده می‌شود. اگر در آستانه آغاز یک پروژه ساخت و ساز هستید و در زمینه استفاده از دیوار‌های پیش ساخته تردید دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید زیرا در این نوشتار به تمام مزایا و معایب دیوار‌های پیش ساخته می‌پردازیم تا انتخابی آگاهانه داشته باشید.

فهرست مطالب

مزایای دیوار‌های پیش ساخته بتنی

براساس آمارها، میزان استفاده از دیوار‌های پیش ساخته بتنی، در سال‌های اخیر رو به افزایش بوده است. دلیل استقبال سازندگان از این قطعات پیش ساخته چیست؟ پاسخ این سوال در مزایای دیوار‌های پیش ساخته بتنی نهفته است. در این قسمت برخی از مهم‌ترین مزایای دیوار پیش ساخته بتنی را ذکر می‌کنیم.

دیوار پیش ساخته

 

 • در زمان ساخت و ساز صرفه جویی می‌شود

یکی از مزایای دیوار‌های پیش ساخته بتنی، کاهش مدت زمان ساخت و ساز است. از طرفی دیگر پروژه با تاخیر در ساخت مواجهه نمی‌شود زیرا تولید این دیوار‌ها را می‌توان هم‌زمان با مراحل اولیه کار مثل خاکبرداری و … انجام داد تا به این ترتیب در وقت و زمان هم صرفه جویی شود.

 پایه بتنی فنس

 • دیوار‌های پیش ساخته کیفیت بالایی دارند

کیفیت ساز‌ه‌ای که با بتن ساخته می‌شود توسط عواملی مثل دما، طرح اختلاط، قالب بندی، عمل آوری بتن، ویبراتور بتن و … تعیین می‌شود. این فاکتور‌ها  را با دقت بسیار بالاتری می‌توانیم در دیوار‌های پیش ساخته کنترل کنیم؛ زیرا در کارگاهی جداگانه ساخته می‌شوند. در نتیجه در اغلب موارد دیوار‌های پیش ساخته از کیفیت و دوام بالایی برخوردارند.

مهر بتن

آیا دیوار پیش ساخته مقرون به صرفه است؟

به دلایل متنوعی استفاده از دیوار‌های پیش ساخته باعث کاهش هزینه تمام شده ساختمان، می‌شود. برای مثال مدت زمان ساخت و ساز کاهش می‌یابد و از سوی دیگر تعداد نیروی انسانی کمتری برای ساخت و ساز نیاز می‌شود. پی کنی و فنداسیون در این نوع دیوار ها هزینه فوق‌العاده کمی نسبت به دیوار های بلوکی یا آجری دارد، در نهایت همه این موارد موجب شده تا این قطعات از گزینه‌های مناسب و مقرون به صرفه برای ساخت و ساز باشند.

ستون بتنی

استفاده از بتن پیش تنیده

یکی از مهم‌ترین مزایای دیوار پیش ساخته، استفاده از بتن پیش تنیده است. در این روش از مصالح با کیفیت و تحمل بار زیاد استفاده می‌شود. همین مسئله نیز منجر به کاهش سطح مقطع اجزای مختلف سازه و افزایش فضای آزاد آن خواهد شد.

مقاومت در برابر عوامل محیطی مخرب

از دیگر مزایای دیوار پیش ساخته بتنی، طول عمر و دوام بالاست. این دیوار‌ها نیازی به تعمیرات یا نگه‌داری خاص ندارند و در برابر عوامل محیطی همچون اسید‌ها و خوردگی بسیار مقاوم هستند. دیوار‌های پیش ساخته بتنی حفر‌های سطحی کمی هم دارند، به همین دلیل گردوغبار بسیار اندکی روی آن‌ها جمع می‌شود.

بتن پیش ساخته اکسپوز

تنوع و زیبایی ظاهری دارند.

از آن‌جا که دیوار‌های پیش ساخته در محلی جداگانه (کارگاه یا کارخانه) ساخته می‌شوند، وقت و زمان بیشتری برای طراحی آن‌ها  صرف می‌شود. به همین دلیل هم تنوع و زیبایی ظاهری زیادی دارند به گونه‌ای که برای هر سلیقه و محیطی می‌توان از آن‌ها  استفاده کرد. این دیوار‌ها را می‌توان با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف سفارش داد، یا در صورت نیاز این نوع دیوار ها رنگ پذیری فوق‌العاده ای دارند که میتوانید هر چند سال یک بار با تغییر رنگ تنوع به نمای دیوار دهید.

دیوار پیش ساخته سه بعدی

کاهش نیروی انسانی

وقتی برای تکمیل سازه از دیوار‌های پیش ساخته استفاده می‌کنیم دیگر به محلی برای ذخیره و نگه‌داری مصالح پروژه احتیاج نداریم. از طرفی در اغلب مواقع تعداد نیروی انسانی مورد نیاز پروژه نیز کاهش می‌یابد و کارفرما می‌تواند در هزینه‌های مربوط به نیروی انسانی صرفه جویی کند.

معایب دیوار‌های پیش ساخته بتنی

در بخش قبلی به مزایای دیوار‌های پیش ساخته پرداختیم. در این قسمت قصد داریم به معایب آن‌ها  نیز اشار‌ه‌ای کنیم.

پنل بتنی اکسپوز

حمل و نقل دیوار‌های پیش ساخته

یکی از اصلی‌ترین معایب دیوار‌های پیش ساخته، موضوع حمل و نقل آن‌ها به محل پروژه می‌باشد. باتوجه به این که دیوار‌های پیش ساخته در محلی جدا از محل ساخت و ساز، ساخته می‌شوند ممکن است انتقال آن‌ها به محل پروژه سخت و هزینه بر باشد.

دیوار‌های پیش ساخته توسط تریلر‌ها تا محل ساخت و ساز حمل می‌شوند. البته ناگفته نماند هزینه‌ای که در این مرحله برای انتقال دیوار‌ها می‌پردازید در نهایت با کاهش هزینه‌های ساخت و ساز جبران می‌شود.

Mehrbeton.co

امکان اصلاح و تغییر کم است:

از دیگر معایب دیوار پیش ساخته بتنی دشوار بودن فرآیند اصلاح است. در واقع از آن‌جا که این دیوار‌ها جداگانه ساخته می‌شوند، اگر براساس استاندارد‌ها  و به‌صورت دقیق تهیه نشده باشند اعمال تغییر و اصلاح آن‌ها کار دشواری خواهد بود. زیرا در صورت اعمال تغییرات، پایداری و مقاومت دیوار از بین می‌رود.

البته باتوجه به این که دیوار‌های پیش ساخته در کارگاه‌ها  و تحت نظارت و کنترل ساخته می‌شوند، احتمال بروز خطا و نقص در آن‌ها بسیار کم است و نباید از این نظر نگران باشید.

دیوار پیش ساخته طرح آجری

محل و نحوه اتصالات دیوار به یکدیگر اهمیت دارد:

دیوار‌های پیش ساخته پس از انتقال به محل پروژه، توسط اتصالات به دیگر اجزا و دیوار‌ها وصل می‌شوند. نصب صحیح و اصولی آن‌ها نقش مهمی در پایداری و مقاومت سازه ایفا می‌کند.

از طرفی انجام اتصالات به صورت معیوب، باعث نشت آب و از بین رفتن عایق صدا می‌شود. به همین دلیل هم باید حین نصب تمامی قطعات بتنی پیش ساخته از جمله دیوارها، مراحل براساس استاندارد‌ها انجام شود.

ستون H

دیوار‌های پیش ساخته؛ بله یا خیر؟

شاید بپرسید بالاخره از دیوار‌های پیش ساخته استفاده کنیم یا خیر؟ با توجه به مزایا و معایب دیوار‌های پیش ساخته که در دو بخش قبلی گفتیم، بدون شک دیوار‌های پیش ساخته انتخابی هوشمندانه برای ساخت و ساز هستند. این دیوار‌ها از استحکام قابل توجهی برخوردارند و هزینه‌های ساخت و ساز را کاهش می‌دهند، و مهم ترین آن این است که قابل جابجایی برای پروژه های دیگر هم هستند.

دیوار آماده مهر بتن

چنانچه برای ساخت سوله، سردخانه، مکانیکال روم، اتاق سرور، دیوارکشی محوطه‌ها، پارتیشن‌بندی و … به این قطعات نیاز دارید، جهت استعلام قیمت دیوار پیش ساخته بتنی و سفارش آنها در قزوین شهرها و استان‌های اطراف با کارشناسان «مهر بتن» از طریق راه‌های درج‌شده در ارتباط باشید.

۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴

۰۹۱۲۰۸۳۷۷۲۶

قابل توجه همکاری عزیز در کارگاه و کارخانه های تولید قطعات بتنی:

مهر بتن در راستای افزایش تولید و ایجاد اشتغال در ایران اولین طراح و سازنده خط تولید دیوار پیش ساخته بتنی سبک میباشد از این رو در صورت نیاز همکاران برای تولید و یا نمایندگی فروش با ما در تماس باشید. 

از اینکه با ما همراه بودید متشکریم

مهر بتن

دستگاه تولید دیوار پیش ساخته بتنی سبک

مطالب مرتبط:
لایک : 21
نظرات برای این مطلب
 • 1402/11/20 - 13:42
  سلام خط تولید دیوار پیش ساخته بتنی سبک چقدر در میاد۰۹۱۵۳۸۶۶۸۶۵
  پاسخ : 09124817164
 • 1402/05/20 - 13:21
  سلام. یک قالب پایه و یک قالب صفحه مدل آجری چقدر درمیاد. عرض و طول قالب پانل چنده؟تراز نمودن اولین و آخرین پایه چگونه است؟
  پاسخ : سلام تماس بگیرید درخدمتیم
  ۰۹۱۲۴۸۱۷۱۶۴
 • 1402/04/14 - 1:02
  سلام قیمت خط تولید دیوار پیش ساخته چنده
  پاسخ : سلام تماس بگیرید درخدمتیم
کد امنیتی رفرش
نام سایت
به مهر بتن خوش آمدید

معرفی کوتاه

کارگاه تولید قطعات بتنی مهرعلیان تولید پایه بتنی برا فنس و داربست کردن باغ تولید وفروش دستگاه تولید پایه بتنی برا فنس و انگور برای سفارش دستگاه یا پایه با ما تماس بگرید 09124817164ــــ 09120837726.

متن کامل

نمونه کارها

چرا مهر بتن را انتخاب کنیم؟

شرکت مهر بتن یکی از معتبرترین شرکت هایی است که در زمینه تولید فرآورده های بتنی فعالیت می کند. ما در مهر بتن با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و تجهیزاتی فوق پیشرفته نیاز مشتریان خود را به بهترین شکل تامین می کنیم. مهر بتن سعی دارد با اهداف کمک به رونق اقتصادی کشور و ایجاد تحولی عظیم در فراورده های بتنی رقابت سالمی را با سایر شرکت ها ایجاد کند. مهر بتن با ایجاد بستری ایمن و قابل اعتماد برای مشتریانش در صدد است تا بهترین و مرغوب ترین محصولات بتنی در کشور را تولید و آن را بدون واسطه به مردم عزیز ایران ارائه دهد. با حذف واسطه ها توسط این شرکت دیگر نگران اضافه بها در فراورده های بتنی نباشید. اهداف ما در مهر بتن به مواردی که گفته شد ختم نمی شود. متخصصان ما در شرکت مهر بتن سعی دارند تا محصولاتی را تولید کنند که بهینه سازی و افزایش اعتبار عمر سازه ها و فضاهای مختلف را در بر داشته باشد. همچنین آسیب کمتری به محیط زیست برساند..

خط تولید و امنیت

تمامی تجهیزات مهر بتن توسط تیم مهر بتن طراحی و ثبت اختراع شده اند و تمامی تجهیزات به صورت فوق پیشرفته و کمخطر تیرن حالت ممکن در حال کار میباشد. ازاین رو مهر بتن برای خدمت بیشتر تمامی خط تولید را طراحی و تولید و به دست مشتریان عزیز که قصد راه اندازی تولیدی قطعات بتنی دارند را فراهم میکند. ادامه

استفاده از مصالح با کیفیت

مهر بتن برای تولید محصولات بتنی از با کیفیت ترین مصالح موجود در بازار (سیمان تیپ 5 و تیپ 2) برای محصولات بتنی خود استفاده میکنید و برای هر یک از محصولات 5سال ضمانت تعویض در نظر دارد. ادامه

بارگیری رایگان

مهر بتن جهت رضایت مشتریان عزیز خود تمامی محصولات بتنی را به صورت رایگان بارگیری می نماید. بارگیری محصولات سریع انجام میشود و مشتریان و رانندگان عزیز وقت خود را برای بارگیری هدر نمیدهند. . ادامه

آزمایشات و افزودنی ها

تمامی محصولات بتنی مهر بتن از جمله عیار بتن و مقاومت بتن زیر فشار، سرما، حرارت و... مورد آزمایش قرار میگیرند و محصولی مرغوب و با کیفیت به دست مشتریان عزیز میرساند. مهر بتن برای افزایش کیفیت و مقاوت بتن از افزودنی های بتن از جمله لیزین، چشسب بتن، الیاف بتن و... استفاده از فولاد در داخل بتن کیفیت و مقاومت بتن را 10 برابر افزایش داده و در بارگیری وحمل و نقل به مناطق دور هیچ گونه آسیبی به قطعات بتنی نخواهد زد. ادامه

جدید ترین محصولات

عنوان مطلب

پایه بتنی

تولید پایه های بتنی 1 الی 3 متری در ابعاد 10*10 با بتن 450 عیار و تصلیح شده با فولاد و افزودنی های بتن ضمانت 5 سال.

متن کامل
عنوان مطلب

سنگ مصنوعی

تولید سنگ مصنوعی و موزائیک و جدول های باغچه ساختمانی با قیمت فوق العاده مناسب و کیفیت عالی ارسال به تمام نقاط ایران.

متن کامل
عنوان مطلب

فنس و توری

تولید فنس و توری با دستگاه اتومات. زیر قیمت بازار بدون واسطه و مستقیم از کار خانه. کیفیت عالی با بهترین مفتول.

متن کامل
عنوان مطلب

طراحی دستگاه

طراحی و راه اندازی خط تولید جهت تولید پایه بتنی و سنگ مصنوعی برای تمام نقاط ایران به صورت شرایط و نقد.

متن کامل

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب از طریق شماره تماس های زیر استفاده نمایید.

 • 09124817164
 • mehrbeton-co@email.com
 • قزوزین. تاکستان. اسفرورین. روبه روی شهرک صنعتی اسفرورین
 • 09120837726